Bouwman Citroën, DS Automobiles, Fiat, Abarth & Leapmotor





Citroën ë-C3 Aircross 44 kWh 113PK Automaat Max, Rijklaarprijs | Camera | Navigatie | DAB+ Tuner | Lichtmetalen wielen
Op voorraadSpecificaties
Opties
Garanties & labels
Omschrijving
Ontdek de CITROËN e-C3 Aircross Max 44 kWh 113 pk uit 2026. Deze stijlvolle SUV is uitgevoerd in een prachtige metallic groene lak en combineert een frisse uitstraling met het gemak van elektrisch rijden. Met slechts 3802 kilometer op de teller is deze e-Aircross in topconditie en klaar voor nog veel zorgeloze ritten.
De CITROËN e-C3 Aircross Max is volledig elektrisch aangedreven en levert 113 pk. Dat betekent vlotte acceleratie en een soepele rijervaring, of je nu door de stad rijdt of langere afstanden plant. Dankzij de 44 kWh accu profiteer je van het gemak van elektrisch rijden met dagelijkse flexibiliteit. De auto is bovendien ontworpen voor comfort en gebruiksgemak: je stapt in via vijf deuren en hebt alle ruimte om passagiers en bagage eenvoudig mee te nemen. De SUV-carrosserie geeft daarbij een robuuste uitstraling en biedt prettig rijgedrag.
Wil je een auto die niet alleen praktisch is, maar ook prettig in het dagelijks gebruik? Dan is deze CITROËN een sterke keuze. In de uitvoering Max geniet je van een complete beleving tijdens elke rit. Daarnaast is de auto voorzien van Happy tags en wordt deze geleverd met Metaalkleur. Dat geeft de CITROËN een extra aantrekkelijke uitstraling en een duidelijke, moderne look.
Ben je benieuwd of dit de juiste elektrische CITROËN voor jouw rijstijl is? Neem gerust contact op met Autobedrijf Bouwman via 0529456247. We vertellen je graag meer over de mogelijkheden en helpen je graag bij het bekijken van deze e-C3 Aircross Max. Laat je verrassen door het comfort, de uitstraling en het directe karakter van elektrisch rijden in deze opvallende groene CITROËN.
Proefrit aan huis.
Proefritten zijn mogelijk binnen straal van maximum 50 km vanaf jouw huis tot het autobedrijf.
Iedere Bouwman occasion wordt afgeleverd met:
•Onderhoudsbeurt volgens schema
•Halogeen verlichting vervangen (dim-, kenteken- en stadsverlichting)
•Aircoservice (reiniging van airconditioningsysteem, verversing koudemiddel + vervangen filters)
•Distributieriem moet nog goed zijn voor minimaal 20.000km of 1 jaar (volgens fabrieksopgave)
•Tenaamstelling van het kenteken
•N.A.P. (nationale autopas)
•24mnd Garantie (occasion t/m 2 jaar oud, max 50.000 km)
•12mnd Garantie (occasion t/m 10 jaar oud, max. 150.000 km)
•12mnd Bovag Garantie (occasion ouder dan 10 jaar)
Benieuwd naar de inruilwaarde van uw huidige auto? Vul het formulier in op www.autobouwman.nl/inruilwaarde en ontvang een vrijblijvend inruilvoorstel!
Bekijk de uitgebreide fotoreportage en de 360 graden foto van het interieur op autobouwman.nl/occasions
We hebben met zorg alle informatie op de website zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten, vertrouw daarom niet alleen op deze informatie maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Dit voertuig wordt rijklaar geleverd, inclusief:
check 24 maanden SPOTiCAR Premium Garantie
checkOnderhoudsbeurt voor aflevering
check Multipoint kwaliteitscontrole
check APK-gekeurd
check Airco onderhoud
checkTenaamstelling kenteken
checkGegarandeerde kilometerstand (NAP)
check12 maanden SPOTiCAR Pechhulp











